bill kaulitz greek street team....
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
bill kaulitz greek street team....

Photobucket
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Bills Tatoo [Interview]

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
~BiLl iSt mEiN~

~BiLl iSt mEiN~


Αριθμός μηνυμάτων : 159
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2008
Ηλικία : 30
Τόπος : AnameCa Ctn muCwna

Bills Tatoo [Interview] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Bills Tatoo [Interview]   Bills Tatoo [Interview] Icon_minitimeΠεμ Νοε 06, 2008 11:11 am

Bills Tatoo [Interview] Tokio2

OK, μόλις γύρισα από τη συνέντευξη λίγο νωρίτερα, και αυτή ήταν με διαφορά η αγαπημένη μου από τις τρεις φορές που μίλησα στους Tokio Hotel: Τα παιδιά ήτανε πολύ χαλαρωμένα, τα αγγλικά τους είναι καλύτερα από ποτέ (οι μόνες λέξεις που χρειάστηκε να μεταφραστούν από τα γερμανικά στα αγγλικά είναι οι λέξεις ''κατσαρίδα'' και ''sleeping bag'' και μερικοί άλλοι περίεργοι όροι), το οποίο τους διευκόλυνε να απαντήσουν πολλές από τις αμέτρητες ερωτήσεις σας. Και να φάνε κι άλλα γλυκά. Εγώ τους έφερα επίσης μερικά από τα αγαπημένα μου γλυκά για το Halloween, γιατί δεν συναντάς τους Tokio Hotel την μέρα του Halloween χωρίς γλυκά. Απλά δε γίνεται. Και λυπάμαι, αλλά τα skittles είναι για ερασιτέχνες, εγώ είμαι επαγγελματίας στα γλυκά.

Τελος πάντων, έχω να ανεβάσω μια κασέτα που διαρκεί μισή ώρα για σας παιδιά, αλλά ήθελα να ποστάρω μερικά highlights για να κάνω το Σαβ/Κύριακο σας ακόμα πιο γλυκό.

Πολλές από τις ερωτήσεις σας για το tattoo του Bill και τις φήμες για συνεργασία με τη Miley Cyrus απαντήθηκαν. Να λοιπόν οι δύο αυτές ερωτήσεις για να ξεκαθαρίσουμε μερικά πράγματα.

Τσεκάρετε τις απαντήσεις από κάτω, και περιμένετε για το video, την επόμενη βδομάδα για τους αληθινούς και ψεύτικους αρουραίους των Bill, Tom, Georg, Gustav, τις κατσαρίδες, και ακόμα μία σύντομη δήλωση για τη Jessica Alba.

Buzzworthy: Bill, όλοι θέλουν να μάθουν τι τρέχει με το νέο σου tattoo. Μπορείς να μας το δείξεις;
Bill: Δεν μπορώ να το δείξω γιατί είναι τεράστιο, και πρέπει να βγάλω όλα τα ρούχα μου, αλλά μπορώ να πω ότι το tattoo είναι γερμανικές λέξεις. Δε θέλω να πω την ιστορία. Ίσως αργότερα. Αλλά είναι τεράστιο, και... δεν ξέρω. Νομίζω ότι ήμουνα στο studio για τέσσερις ώρες (στη Γερμανία). Και πονάει πολύ.

Tom: Και στα γερμανικά σημαίνει 'Ο Tom είναι το είδωλό μου.'

Buzzworthy: Πολλοί fans συζητάνε τη φήμη για συνεργασία σας με τη Miley Cyrus. Είναι αλήθεια αυτό;
Tom: Ναι το ακούσαμε. Όχι δεν είναι αλήθεια.

Bill: Ναι δεν είναι. Τίποτα δεν είναι σχεδιασμένο. Τη γνωρίσαμε απλά στα VMAs, και είναι cool, αλλά όχι. Δεν είναι σχεδιασμένο κανένα ντουέτο ή κάτι τέτοιο.

Source
Credit THus ke Tokio Hotel 1st Greek Forum[bills_jumbie]
[/center]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://cami-feli.hi5.com/
christina[A]

christina[A]


Αριθμός μηνυμάτων : 906
Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2008
Ηλικία : 35

Bills Tatoo [Interview] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bills Tatoo [Interview]   Bills Tatoo [Interview] Icon_minitimeΣαβ Νοε 08, 2008 11:47 am

aporw posa akoma tattoos tha kanei ayto to paidi!!
re sy den ponaei..mono pou skeftomai thn velona panw mou tremw.....ax vre bill...dynatos san vraxos!!


thank u agaph..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iwanna

iwanna


Αριθμός μηνυμάτων : 278
Ημερομηνία εγγραφής : 23/07/2008
Ηλικία : 32
Τόπος : Athens/N. Irakleio

Bills Tatoo [Interview] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bills Tatoo [Interview]   Bills Tatoo [Interview] Icon_minitimeΠαρ Νοε 14, 2008 11:33 am

Kala..ki allo tatoo? Ti gnt? Poso sexy tupos 8a ginei akoma???
ax 8elw na to dw!!! Koita Xristina..vasika egw 8a to ekana...dn 8a eixa kanena provlhma.. pragmatika.Einai polu cool. Mono pou an me evlepe h mana m me tatoo velonas 8a ths epeftan ta mallia... lol!
Edw tn parakalaw na kanw piercing sto frudi kai dn m afhnei. Exw dwsei pollous agwnes gi auto. Alla dn gnt tpt.. pou 8a paei omws..dn 8a ftasw 18? 8a to kanw kai as xtupietai!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://iwanna-koukoucity.hi5.com
iwanna

iwanna


Αριθμός μηνυμάτων : 278
Ημερομηνία εγγραφής : 23/07/2008
Ηλικία : 32
Τόπος : Athens/N. Irakleio

Bills Tatoo [Interview] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bills Tatoo [Interview]   Bills Tatoo [Interview] Icon_minitimeΠαρ Νοε 14, 2008 11:34 am

Thnx koukla m gia tis prhrofories!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://iwanna-koukoucity.hi5.com
danaikaulitz

danaikaulitz


Αριθμός μηνυμάτων : 655
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2008
Ηλικία : 29
Τόπος : tokio hotel!!!!!!!!!!!!

Bills Tatoo [Interview] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bills Tatoo [Interview]   Bills Tatoo [Interview] Icon_minitimeΣαβ Νοε 15, 2008 2:03 pm

pw terastio tattoo???anupomonw na t dw!!!eides t sexy paidi me exoume??em t twra...
axx krima t kamari m ponese....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Bills Tatoo [Interview]
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» new interview...
» interview tou tom gia ton bill
» tokio hotel interview
» New Interview-Tokio Hotel!!
» Kaulitz Twins Interview

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
bill kaulitz greek street team.... :: BILL KAULITZ :: Interviews-
Μετάβαση σε: